Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Toon Koster, Stadsgezicht met haven 1096
Toon Koster, Stadsgezicht met haven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland 1115
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, Bosven 1144
Onduidelijk monogram, Bosven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Melkende boerin 1323
Jan Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen 1387
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
G. Vreedenburgh, Riviergezicht 1053
G. Vreedenburgh, Riviergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren 1092
Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen 1147
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker 1168
Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1174
Antieke landkaart

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin 1274
2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Boer met ezel 1278
Evert Rabbers, Boer met ezel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Endlich, (Jan Knikker), Dorpsgezicht met gracht 1322
H. Endlich, (Jan Knikker), Dorpsgezicht met gracht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Joustra. Friese platbodems 1345
A. Joustra. Friese platbodems

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Poldergezicht 1263
Onduidelijk, Poldergezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk 1311
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1404
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen 1405
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek miniatuur portret 1408
Antiek miniatuur portret

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek miniatuur portret 1225
Antiek miniatuur portret

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1230
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Oesters met citroen 1315
C. Cornelisz, Oesters met citroen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1171
Antieke landkaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1195
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

160 EUR