Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Evert Rabbers, Boer met ezel 1278
Evert Rabbers, Boer met ezel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse landkaart, Zutphania 1276
17e Eeuwse landkaart, Zutphania

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin 1274
2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tom Wesselman, Naakte vrouw 1272
Tom Wesselman, Naakte vrouw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs 1271
Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1269
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Hollandse gravures 1268
Twee Hollandse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeldzame gravure 1265
Zeldzame gravure

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Cor Schaap (1968-.), Schelpenvisser bij Katwijk 1264
Cor Schaap (1968-.), Schelpenvisser bij Katwijk

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Poldergezicht 1263
Onduidelijk, Poldergezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
P.W. Millenaar, Stilleven 1258
P.W. Millenaar, Stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Corneille, Unique 1239
Corneille, Unique

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Plofkip 1234
Anton Heyboer, Plofkip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Frans Mars, Poldergezicht met molen 1203
Frans Mars, Poldergezicht met molen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer 1200
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
George Seveau, Kerk in Parijs 1197
George Seveau, Kerk in Parijs

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A.D. Pieters, Modern kunstwerk 1196
A.D. Pieters, Modern kunstwerk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1195
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot 1186
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Elisabeth, Stilleven 1184
Elisabeth, Stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1179
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

500 EUR

F.G. Purxis, Chinese jonk op zee 1178
F.G. Purxis, Chinese jonk op zee
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Piet de Haan, Figuren op perron 1177
Piet de Haan, Figuren op perron

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1173
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR