Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Erotische bronzen naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. D.H. Chiparus. Halfnaakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Hindoïstische danseres op lotusbloem. (2) Vrouwe justitia. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Vier lederen met zwart metalen Fema Italy design stoelen. 60er - 70er Jaren. Gastone Rinaldi Pascale Thema Italy. Afmeting: 82 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.
Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil vergulde mysterieuze slingerklok. Circa 1900. Uurwerk defect. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Album met diverse munten o.a.: euro kenningsmakings set, 34 zilveren 5 mark stukken, 6 zilveren 10 mark stukken en ca 20 munten diverse landen.cond G
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kistje met rozen decor + vergulde kristallen parfumflacons. 19e Eeuw. Enkele stukjes missen van kistje, verder goed. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm.
Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.
Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...