Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse displaytafel 4020
Franse displaytafel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gestoken Indonesisch teakhouten kamerscherm 4019
Gestoken Indonesisch teakhouten kamerscherm

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren 2108
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Willy Fleur, Bloemstilleven 1082
Willy Fleur, Bloemstilleven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimvaas, H 32 cm. 7574
Chinese pelgrimvaas, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Italiaanse salontafel 4158
Italiaanse salontafel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
M. Wimmer, Havengezicht , Danzig in de winter 1011
M. Wimmer, Havengezicht , Danzig in de winter

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 47 cm. 7580
Chinese vaas, H 47 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Abstract landschap 1280
Thijs Buit, Abstract landschap

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm. 7029
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch 1301
Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Russisch ikoon, Opstanding 1444
Russisch ikoon, Opstanding

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Collier met hanger 646
Collier met hanger

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Antieke Berkel weegschaal 2300
Antieke Berkel weegschaal

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm. 7523
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7506
Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7418
Chinese celadon schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm. 7143
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gelderse kussenkast 4069
Gelderse kussenkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier, confetti 840
Witgouden ring met saffier, confetti

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier, confetti 837
Witgouden ring met saffier, confetti

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese wierookpot Ø 11,2 cm. 7338
Chinese wierookpot Ø 11,2 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wetering de Rooy, Winters havengezicht 1008
Wetering de Rooy, Winters havengezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, 1782 London 32
Zilveren cabaret, 1782 London

Resultaat:

450 EUR