Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...
24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.
Tien 18e - 19e eeuwse wandtegels met terpdorpen decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
47 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met blauw-wit bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse mangaan-kleurige tegels. 19e Eeuw. Dorpsgezichten in cirkel. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.
Groot Oosters kleed. Circa 20e eeuw. Figuren bij huizen. Nieuwprijs Hfl. 4.000,-. Afmeting: 235 x 187 cm. In goede staat.