Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Italiaanse theetafel in barok-stijl 4164
Italiaanse theetafel in barok-stijl

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Collier van parels met gouden element 790
Collier van parels met gouden element

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4-Streng bloedkoraal collier 783
4-Streng bloedkoraal collier

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Italiaanse lampenvoet, H 41 cm. 2119
Italiaanse lampenvoet, H 41 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Franse kandelaren, 1900 2112
Twee Franse kandelaren, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Charles Dix kandelaren 2105
Twee Charles Dix kandelaren

Resultaat:

200 EUR

Lot Imenso 747
Lot Imenso
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren collier met hanger en oorstekers 740
Zilveren collier met hanger en oorstekers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Sieradenkist van stekelvarken stekels 2069
Sieradenkist van stekelvarken stekels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Oosterse opiumgewichten (11x) 2062
Lot Oosterse opiumgewichten (11x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke bronzen inktpot, 1900 2055
Antieke bronzen inktpot, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden 100 Dollar munt 2390
Gouden 100 Dollar munt

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Satsuma figuren 7750
Twee Satsuma figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen 7743
Twee Japanse Imari vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Collier van amethist met goud 733
Collier van amethist met goud

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm. 7114
Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900 2019
Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900

Resultaat:

300 EUR

Twee Chinese vazen + consoles 7107
Twee Chinese vazen + consoles
Startprijs 250 EUR
Antieke figuurlijke tafelschaal 2012
Antieke figuurlijke tafelschaal
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Vergulde 3-lichts wandkandelaar 2005
Vergulde 3-lichts wandkandelaar

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese lampenvoet, H 49 cm. 7100
Chinese lampenvoet, H 49 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Muziekkast 4128
Muziekkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie bank met velours bekleding, 1820 4121
Mahonie bank met velours bekleding, 1820

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee oude kruitflessen 2715
Twee oude kruitflessen

Resultaat:

90 EUR