Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.