Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...
Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.