Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 800/000, op ronde voet en achthoekige bewerking in de pilaar voorzien van gegraveerd lijnendecor met florale accenten. ø13x29cm. Voorzien van een gevulde voet. Oostenrijk/Hun...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring rondom bezet met singlecut geslepen diamanten in 11 banen. Breedte ring 11,5 mm. ø 53. ca 11,6 gram. Gedragen, in goede staat
Geelgouden choker, 585/000. Gouden biesmarkcollier in het midden versierd met bollen en aan de onderzijde met filigrain S motieven en gecontourneerde ruitvormige staafjes. Breedte 2-14mm. Het collier ...
Witmetalen zakhorloge met zilverkleurige bewerkte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een sleutelopwinding en snek. Werkend met sleutels.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Han van Meegeren. 1889 - 1947. Gezichten studie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 21 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.
19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Italiaans notenhout gesneden gebombeerde vitrine-opzetkast met gesatineerd glas, rocailles en ranken. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 110 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten barok linnenkast in kabinet-vorm. Met origineel bronzen beslag. Kop is afneembaar. Afmeting: 235 x 155 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten boeren biedermeier kast. Uitneembaar met schappen. Circa 1830. Afmeting: 204 x 135 x 52 cm. In goede staat.
Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.
Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...
Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Fraaie broodmand, 925/000, ovaal model met ajour gezaagd met spijlen en floraal decor. Met een geschulpte parelrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. 31x20x9cm. ca 478 gram. MT.: Koni...
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn venetiaans collier met daaraan een hanger in een open hartvorm bezet met 17 kleine briljant geslepen diamanten. Grootte hanger 13x20 mm. lengte ...
Geelgouden ronde broche, 585/000, met diamanten. Ronde opengewerkte broche, in de vorm van een rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø broche 28mm. ca 5,6 gram. In goede staat
Tom Wesselmann. 1931 - 2004. Nr. 36/199. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 53 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Venetiaanse gepolychromeerde bijzettafel met moor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 50 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Kleed is geheel van zijde, zeer fijn geknoopt. Licht van kleur met negen vakken met diverse afbeeldingen. Geheel omrand met bloem decor. Nieuw prijs: Hfl. 13.875,- (ca. ...
50 Stuks diverse antiek Hollandse wandtegels met dieren decor. Beschadigingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Chinees bloedkoraal gesneden Quan Yin op houten console. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...
Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Fraaie witgouden armband, 585/000, rond model met een vossenstaartschakel. voorzien van draaibaar karabijnslot. breedte 4,5 mm. lengte 19,5cm. ca 12 gram. In zeer goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van cultivé parels, ø6-6,5mm, licht variërend in kleur, geknoopt aan een witgouden bolsluiting, mat en poly, bezet met 8 singlecut geslepen diamanten. ø sluiting 9 mm. lengte 52 cm. In zeer go...
Gouden ring, 585, met saffier en diamant. Rozet ring, zogenoemde Lady Di ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, wat bekrast, en daaromheen een rand met 12 briljant geslepen diam...
Collier van granaatkralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen granaat, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting ø 28mm. met geschulpte rand versierd met S-applique en filigrain. De ...
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.
Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.
Hal Wichers. 1893 - 1968. Indonesisch dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Sluijters. Lithografie. Nadruk plakkaat uit 1919. Artiesten Winterfeest 's Gravenhage. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 52 cm. In goede staat.
Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.
Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Franse Charles Dix kaarskandelaren met vrouwen figuren. Circa 1830. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.
Gouden 5G 1912 konigin Wilhelmina 3,3 gram en 10G munt 1875 Willem de derde 6,6 gram.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opstand + lade. Met floraal snijwerk + zuilen. Circa 1900. Afmeting: 176 x 97 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bestekkast met lades achter deuren + marquetterie op bovenblad. Circa 1880. Afmeting: 45 x 52 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hangvitrine met polychromie + vergulding. Afmeting: 91 x 78 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.
Elegante sofa van massief noten, met lichte bekleding. Voorzien van floraal snijwerk. Op rolvoetjes. Afmeting: 108 x 170 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...