Antieke majolica staande petroleumlamp met compositie metalen voet. Floraal decor. Historisme. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd lepelrek met zwaan decor + tinnen lepels. Afmeting: 44 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. (1) Notenhouten renaissance snijstuk met cherubijnkop, 17e eeuw. (2) Antiek tinnen bord met jaartal 1799 + spijkerschrift Anne Catherine Balainé, gepoetst. Afmeting: 38 - 40 cm. In ...
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.
Twee zware 19e eeuwse bronzen penkandelaren met medaillons. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Leuke decoratieve tafellamp gemaakt van schelpen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Een Hollywood regency, zeskantige, drie-lichts hallantaarn met gesneden kabelranden en acanthusbladeren. Circa 1950. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Venetiaanse Murano-glazen kroonluchter. Wit/geel. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren in interieur-voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 35 x 58 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen spiegels. Jugendstil + Renaissance stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 48 - 67 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Oude Indonesische Kepeng pop, gemaakt van Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Willem III theestoven. Circa 1860. Eén binnenbak mist. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neogotische kerkelijke kelk met floraal decor. Koper. Afmeting: H 22 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vier antieke messing kaarskandelaren + koffiemolen. Afmeting: H 21 - 28 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...
Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in prachtige houtgestoken lijst. Olieverf op paneel gedeeltelijk geschilderd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Deutsche Volksempfänger van bakeliet. Type VE 301 Dyn, Schaleco Radio. WO II. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 27 x 19 cm. In goede staat.