Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
255 Resultaten
Kavel: 6001

Duits KPM servies

Resultaat: 575 EUR

Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6013

Antieke piedestal met caché pot, 1880

Resultaat: 1.000 EUR

Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Antiek Duits theeservies, 1900

Startprijs 150 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...


Kavel: 6015

Frans theeservies

Startprijs 200 EUR

Frans porseleinen theeservies met blindmerk. Goud/floraal decor. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kom, twaalf kop + schotels. Top van deksels af + minimale beschadig...


Kavel: 6016

Twee Franse Sevres-stijl vazen, H 58 cm.

Resultaat: 350 EUR

Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Porseleinen tafellamp

Resultaat: 40 EUR

Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6019

Majolica zuil

Startprijs 140 EUR

Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Keramieken parapluhouder

Startprijs 180 EUR

Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

Dienblad + soezenmand

Resultaat: 400 EUR

Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...


Kavel: 6024

Rosenthal vaas, H 30 cm.

Resultaat: 140 EUR

Grote Duitse Rosenthal Selb Bavaria porseleinen vaas met floraal/goud decor. 1950 - 1970. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 6026

Franse vaas met messing, H 46 cm.

Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse porseleinen vaas met figuren voorstelling en verguld messing. Circa 1880. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 6029

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Startprijs 250 EUR

Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.


Kavel: 6030

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 32 cm.

Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence schotel. Gemerkt D. Mogelijk de Dissel. Floraal decor. Zeldzaam. Gekrampt. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6032

Vijf tegels

Startprijs 80 EUR

Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.


Kavel: 6033

Majolica tegeltableau

Resultaat: 160 EUR

Groot oud Italiaans polychoom majolica 4-pas tegeltableau. Neo Renaissance. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 6035

Grote Friese schaal Ø 33 cm.

Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met tekst; 'Eens deelt de rechter ieder deel, eeuwig wel of eeuwig nee'. Afmeting: H 11 x Ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 6036

Antieke Delftse lampenvoet, H 45 cm.

Resultaat: 200 EUR

Antieke Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur. Knobbelvaas 18e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 6037

Twee Franse vazen, H 29 cm.

Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse Fayence vazen met vogel/ranken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 6039

Grote Italiaanse Fayence spiegel

Resultaat: 200 EUR

Grote Italiaanse Fayence spiegel met vijf putti's en florale beschildering. Neo rococo. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 6041

Drie Hollandse sierschotels

Startprijs 100 EUR

Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...


Kavel: 6044

Grote schaal Ø 38 cm.

Startprijs 50 EUR

Grote aardewerken schaal met afbeelding van Hollands galjoen. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 10 x Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6045

Drie Delftse borden, ☼7 16 - 23 cm.

Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

Twee Delftse jardinieres

Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence jardinieres met figuren decor. Letters H.L. E. Afmeting: 15 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6047

Antieke Delftse lampenvoet, H 51 cm.

Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas als lampenvoet. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.