Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zijden Ghoum/Iran kleed, 121 x 78 cm.
Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Hunting zijde. Kleed is van top kwaliteit! Gemaakt van hunting zijde met afbeeldingen van jageres te paard. Geheel omrand met een vogel decor. Aanschaf prijs Hfl. 8.250,...

Italiaanse salontafel
Resultaat: 500 EUR

Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.

Drents kabinet + 6 kastkommen
Resultaat: 600 EUR

Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...

Chinese schaal
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 60 cm.
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Gouden 100 Dollar munt
Resultaat: 1.200 EUR

Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.

Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch
Resultaat: 500 EUR

Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Resultaat: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam
Resultaat: 600 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.

Gouden zakhorloge en horloge
Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...

Collier van hematiet en koraal met goud
Resultaat: 160 EUR

Collier van hematiet en koraal met een gouden slot, 585/000. Een collier van een snoer met ronde hematietkralen, ø 4, en een snoer met bloedkoralen, ø 5mm. versierd met 10 geelgouden bolletjes. het ge...

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 500 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met diamant. Navette-vormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljant geslepen diamanten, met een bijzonder mooie kwaliteit, pavé gezet. Totaal ...

Lot zilveren streeksieraden
Resultaat: 300 EUR

Lot zilveren streeksieraden, 833/000, met 2 paar oorhangers/ mutsenbellen, één in een S-vorm met baard, 4,5cm, en één in een peervorm met bloemenmand en decor met baard, 5,5cm, een markiesvormige broc...

Gouden choker
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden choker, 585/000. Gouden biesmarkcollier in het midden versierd met bollen en aan de onderzijde met filigrain S motieven en gecontourneerde ruitvormige staafjes. Breedte 2-14mm. Het collier ...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met biesmarkschakel voorzien van markiesvormige opgesoldeerde elementen. Langs de rand is de armband voorzien van bollen. Met veeroog en musketonhaak. Op 2 plekken ...

Tas met antieke zilveren beugel.
Resultaat: 170 EUR

Tas voorzien van een antieke zilveren gecontourneerde beugel en ketting, 833/000, voorzien van graveerwerk met voluten rasterdecor en een boerderij. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Utrecht jl.:f:1815....

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Lot Imari, divers
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Drie oude Chinese muntstukken
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.