Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote antieke waterpomp, H 167 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Claes, Landschap met kasteel en ijspret
Resultaat: 90 EUR

Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Resultaat: 140 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram C.K., Perron met figuren
Resultaat: 275 EUR

Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met kat
Resultaat: 700 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren
Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Gouden antieke ketting
Resultaat: 2.500 EUR

Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...

25 Zilveren colliers
Resultaat: 170 EUR

Lot 25 zilveren sieraden met, 17 zilveren armbanden, 4 enkelbandjes en 5 colliers. Diverse schakels en lengtes. En een alpaca plaatarmband. Totaal ca 223 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

Gouden broche met amethist, vlieg
Resultaat: 250 EUR

Elegante geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een vlieg versierd met bewerking in het goud en met 2 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 18,5x18,5mm. ca 2,4 gram. In zeer goede staat

Geelgouden ring met robijn en diamant
Resultaat: 180 EUR

Engelse ring, 375/000,met diamant en robijn. Ring met aan de kop 3 rozetten voorzien van 14 robijntjes en 5 witgouden bewerkte kastjes met een klein singlecut geslepen diamantje. Breedte kop 9 mm. ø 5...

Gouden ring met saffier en zirconia
Resultaat: 120 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met zirconia en saffier. Brede ring met in het midden een horizontale golvende band bezet met carree geslepen saffieren en aan weerskanten een rij met zirconia's. breed...

Zilveren Lapponia broche
Resultaat: 140 EUR

Zilveren Lapponia broche, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström. 45x36mm. ca 16,7 gram. In zeer goede staat

Horloge Must de Cartier
Resultaat: 350 EUR

Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...

Gouden broches, 3x
Resultaat: 110 EUR

Lot met 3 gouden streekbroches, 585/000, markiesvormige streekbroche met cantille, 4,5cm, een broche met 3 ovale schildelementen en een kettingdecoratie, met veiligheid, 3,2cm en een staafbroche met o...

Lot lepels
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren lepels met 5 sorbetlepels met een steel met bloemdecor, 17 cm, 9 theelepels en een suikerschep met hoekig element op de steel met parelrand, 11 cm, en 4 theelepels en een suikerlepel met ...

Zilveren roomstel, 3 delig
Resultaat: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren schaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en bloempatroon. Voorzien van een opliggende rand met lijnen en floraal decor. MT.: Barker Bros, Chester, jl.:Y: 1924. 33x17x8cm. ca 330 gram...

Drie delen Chinees speksteen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.