Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startprijs 150 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...

Patek Philippe horloge
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...

Kersenhouten dressoir
Startprijs 300 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Industriële ladenkast
Resultaat: 425 EUR

Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Deco object
Resultaat: 120 EUR

Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.

Nachtkastje, 1850
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.

Gouden armband met hartjes
Resultaat: 100 EUR

Fijn geelgouden armbandje, 585/000, met hartjes. Fijn gedraaid armbandje met daartussen 4 kleine hartjes. Voorzien van veeroog. 18 cm. ca 0,6 gram. In goede staat

Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.

De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

32-Delig Rosenthal eetservies
Resultaat: 425 EUR

32-Delig Duits Rosenthal porseleinen eetservies. Decor Classic Rose, met figuren in landschap/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theepot, theekommen, koffiekopjes, zes eetborden, zes on...

Witgouden broche
Startprijs 200 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Chesterfield bank
Startprijs 90 EUR

Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 250 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en parel, Leader line
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamanten en parel. Brede slagring met aan één kant een grote witte parel, ø 12,5mm, met in de band 21 briljant geslepen diamanten in rijen van 3 gezet. Aan de a...

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Rupprecht, Meisje met hoed
Resultaat: 350 EUR

Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Miniatuur commode
Startprijs 160 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband met diamant
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw

Commode met vijf lades
Resultaat: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

Omega dameshorloge in doos
Resultaat: 325 EUR

Omega dameshorloge, Constellation, staal met goud voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een originele bruin leren Omega band. ø horloge 23mm. Quarts model. in originele doos. Werkend

Onduid. gesig., Figuren in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden dameshorloge
Startprijs 60 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets besch...

Tafel met twaalf bloemtegels
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.

Oorstekers met oud diamant
Resultaat: 600 EUR

Zilver met geelgouden oorstekers, 835/000-585/000, met roosgeslepen diamanten. Grote oorstekers met rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø 15 mm. totaal ca 9,1 gram. In goede staat

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.

Gouden cameehanger
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovaal gecontourneerde hanger versierd met graveerwerk en in het binnen gezet met een gesneden camee met voorstelling van een mannenportret. Onderaan de hanger ha...

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Vier-delig Italiaans bankstel
Resultaat: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Zilveren choker met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren choker, 800/000, met bloemen, verlopend in grootte, gemaakt uit filigrain en bevestigd aan een gourmetcollier. 48 cm. 16-27mm. ca 16 gram. In goede staat

Apotheker weegschaal + gewichten
Resultaat: 120 EUR

Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Buffetkast, 1900
Resultaat: 300 EUR

Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.

Gouden ring met bolsewiek diamant
Resultaat: 425 EUR

Gouden ring, 580/000, met diamanten. Ring met een slag en in het midden voorzien van een bolsewiek geslepen diamant, 0,60 ct, SI-P, In de rand om de diamant zitten aan weerskanten 14 geslep3en diamant...

Originele Hindelopen kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Perzische olielamp
Resultaat: 200 EUR

Grote Perzische olielamp. Bodemvondst Luristan/Iran. Waarschijnlijk voor Christus. Afmeting: 17 x Ø 35 cm. In goede staat.

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers
Resultaat: 50 EUR

Gouden oorstekers, 585/000, met drie bogen in wit-, geel- en roodgoud. 4x10mm. ca 1,0 gram. In goede staat

Mahonie dekseldoos
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met emaille, libelle
Startprijs 50 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.