Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boeddha, H 21 cm. 7419
Bronzen boeddha, H 21 cm.
Startprijs 200 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan 1261
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 80 EUR
Frits Gramberg, Amsterdam Nes 1260
Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Traditionele dans 1256
Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren 1254
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 70 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap 1253
Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Meta Plückebaum, Meisje met pop 1248
Meta Plückebaum, Meisje met pop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stilleven met kittens 1245
Onduid. gesig., Stilleven met kittens

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1850 3518
Franse pendule, 1850

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7418
Chinese celadon schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselkommen Ø 11 cm. 7415
Twee Chinese dekselkommen Ø 11 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie Chinese miniatuur dekselvazen 7414
Drie Chinese miniatuur dekselvazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Simon Balyon, Haarmühle 1242
Simon Balyon, Haarmühle

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke mysterieuze slingerklok 3514
Antieke mysterieuze slingerklok

Resultaat:

250 EUR

Antieke Zaanse klok 3511
Antieke Zaanse klok
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Mysterieuze portaalklok 3509
Mysterieuze portaalklok

Resultaat:

1.500 EUR

Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm. 3508
Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm.
Startprijs 1.000 EUR
C. Verschuur, Boerin met schapen 1233
C. Verschuur, Boerin met schapen
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7407
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn 3501
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Lot Meccano + Fleischmann stoommachine 3013
Lot Meccano + Fleischmann stoommachine

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Duits speelgoed (4x) 3012
Lot Duits speelgoed (4x)

Resultaat:

45 EUR

Antieke Heubach Köppelsdorf pop 3009
Antieke Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 90 EUR
Haltmut Eing, Fantasie voorstelling 1217
Haltmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 150 EUR