Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm. 3508
Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm.
Startprijs 1.000 EUR
L. van Soest, Landschap met bosven 1309
L. van Soest, Landschap met bosven
Startprijs 200 EUR
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water 1303
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water
Startprijs 50 EUR
Verkocht
B. Williams, Fantasie voortstelling 1302
B. Williams, Fantasie voortstelling

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vier antieke wandtegels 6064
Vier antieke wandtegels

Resultaat:

60 EUR

Drie 17e eeuwse Delftse schotels Ø 22-23 cm. 6059
Drie 17e eeuwse Delftse schotels Ø 22-23 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn 3501
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6057
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

225 EUR

Lot divers aardewerk (13x) 6054
Lot divers aardewerk (13x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Delftse tafelklok, H 40 cm. 6050
Delftse tafelklok, H 40 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding 1300
Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Sautals of Sautald, Impressionistisch 1299
Sautals of Sautald, Impressionistisch

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P.G. van Os, Stilleven met fruit 1294
P.G. van Os, Stilleven met fruit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Delftse lampenvoet, H 51 cm. 6047
Antieke Delftse lampenvoet, H 51 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie Delftse borden, ☼7 16 - 23 cm. 6045
Drie Delftse borden, ☼7 16 - 23 cm.

Resultaat:

80 EUR

Drie Hollandse sierschotels 6041
Drie Hollandse sierschotels
Startprijs 100 EUR
Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen 1285
Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen
Startprijs 200 EUR
Theo Kuijpers, Abstract 1283
Theo Kuijpers, Abstract
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot Meccano + Fleischmann stoommachine 3013
Lot Meccano + Fleischmann stoommachine

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Duits speelgoed (4x) 3012
Lot Duits speelgoed (4x)

Resultaat:

45 EUR

Antieke Heubach Köppelsdorf pop 3009
Antieke Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Grote Friese schaal Ø 33 cm. 6035
Grote Friese schaal Ø 33 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Oosters landschap 1282
Thijs Buit, Oosters landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Abstract landschap 1280
Thijs Buit, Abstract landschap

Resultaat:

500 EUR