Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke spiegel, H77 x B 50 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden hanger/broche met amethist
Startprijs 500 EUR

Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...

Chiffoniere
Resultaat: 500 EUR

Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/steendruk
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Antiek Japans Kutani thee-servies
Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.
Resultaat: 80 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden hanger malachiet
Startprijs 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met malachiet. Grote driehoekig gecontourneerde hanger met een malachiet. 43x23mm. ca 13,3 gram. In goede staat

Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 290 EUR

Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Resultaat: 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.

Russische feestdagen ikoon
Startprijs 550 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...

Sofa, 1860
Startprijs 200 EUR

Laat biedermeier sofa. Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese wijnkan.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

60-er Jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 60-er jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp. Chroom. Afmeting: 21 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 90 EUR

Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.

Gietijzeren schild
Resultaat: 170 EUR

Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.

Electronische microscoop
Resultaat: 50 EUR

Oude electronische Bresser microscoop. Biolux A.L. Met accessoires. In originele kist. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 18 x 23 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Biedermeier commode met spiegel
Resultaat: 650 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 250 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.

Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

6 Zilveren horloges
Startprijs 150 EUR

Lot met zes zilveren dameshorloges met zilveren band, 835/000, Diverse modellen. Diverse veren vast en één horloge mist het glas. In redelijk goede staat. Totaal ca 135 gram.

4 Zakhorloges
Startprijs 70 EUR

Lot met 4 zakhorloges waarvan 3 met sleutelopwinding met een witte wijzerplaat. En een opwindhorloge met goudkleurige wijzerplaat, kroon ontbreekt. In redelijke staat

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zilveren armband en broche met onyx
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband en broche, 835/000, met onyx en markesiet, Armband met schakels bezet met ovale onyxen en daaromheen een rand van markesietstenen, breedte 6,5mm, 19,5cm en een ovale broche met een ge...

Zes Cheng Lung borden Ø 16 cm.
Startprijs 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Twee borden haarlijnen. Rest minimale chips. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.

Antieke petroleumlamp, H 63 cm.
Startprijs 90 EUR

Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kraantjeskan
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Zilveren koningsketting en armband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren koningsketting en armband, 925/000, rond model met haaksluitingen. ø 3,8 mm. 19-45cm. totaal ca 51 gram. In goede staat

5 Horlogekettingen
Resultaat: 130 EUR

Lot met horlogekettingen, met 4 zilveren met vergulde en rosé bewerking. En een stalen horlogeketting met zakmesje. Totaal ca 76,2 gram. In redelijk goede staat

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Gouden armband
Startprijs 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000. Geelgouden pennenarmband met bewerkte schakels met bloemdecor. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 10 mm. lengte 19,5 cm. ca 18,7 gram. In goede staat

Twee-kleurige koperen emmer
Resultaat: 100 EUR

Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (13x)
Resultaat: 70 EUR

Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gemerkt voor-oorlogs messing met ijzer maritiem lijmschietpistool. Pat. No. 503324. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.

Bijbel & kerkboek
Resultaat: 110 EUR

Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken
Startprijs 150 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...

Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Lot cultive parels
Resultaat: 150 EUR

Lot cultivé parels met een lang collier van parels, ø 6mm, met zilveren bolsluiting, 925/000, 65 cm, zilveren ring met parel, 835/000, en een armband en collier, ø 7mm, met zilveren sluitingen. 18 en ...

Parelcollier
Resultaat: 150 EUR

Collier van cultivé parels, ø 5,5-6mm, met een fraai luster, bevestigd aan een opengewerkte witgouden bolsluiting, 585/000, met 4 singlecut geslepen diamantjes. ø 8mm. 85 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld
Startprijs 450 EUR

Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Picasso plaquette
Resultaat: 300 EUR

Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Antiek Russisch lakwerk Ø 17,8 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Russisch lakwerk bord. 19e Eeuw. Verso diverse stempels + jaartallen. Met afbeelding van koets en figuren. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede originele staat.

Historisme wandschild
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren historisme wandschild
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Startprijs 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kop+schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Oude benen schaakstukken
Resultaat: 180 EUR

Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met oude sleutels
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Drie erotische netsukes
Resultaat: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Resultaat: 160 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen
Resultaat: 180 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke voorraadtrommel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.

7-Delig theeservies
Resultaat: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x 22,7 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startprijs 250 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Twee antieke theestoven
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.

Antieke schildpad doos, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 38 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen vaas, H 19 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek gesigneerde Japanse bronzen vaas met reliëf draak. Eén kleine deuk verso. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Drie gietijzeren tuinvazen, H 55 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Vier delen terracotta
Resultaat: 140 EUR

Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen tafellampen
Resultaat: 375 EUR

Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...

Oosterse loper, 82 x 390 cm.
Resultaat: 160 EUR

Lange Oosterse Perzische loper Isfahan. Floraal decor. Afmeting: 82 x 390 cm. In goede staat.

Perzische loper, 252 x 78 cm
Resultaat: 180 EUR

Handgeknoopte Perzische loper met rode omranding, met in het midden een blauw vlak met 24 rode medaillons. Afmeting: 252 x 78 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 110 EUR

Twee bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. (1) Naakte vrouw op hoge stoel. (2) Dansend paar. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte man
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.

Lot bronzen beeldjes (4x)
Resultaat: 50 EUR

Vier diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: jongen met boeken 'Bücherwurm' door Ernst Beck. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen engel
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse bronzen engel op schommelplank. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Gestoken beer, H 27 cm.
Startprijs 130 EUR

Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Gestoken beeld, Uil
Resultaat: 100 EUR

Antieke notenhouten gestoken Schwarzwalder uil. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

8 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 60 EUR

Lot met 8 vingerhoedjes, waarvan 7 zilveren. Voorzien van diverse bewerking. In redelijk goede staat, ca 30,4 gram. Diverse gehaltes.

Bronzen bureau kalender
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antieke glazen tafelschaal Ø 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lot zilver met priem, pen en veterhaak
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes

Divers kristal/glaswerk
Resultaat: 200 EUR

Groot lot met kristallen flesjes en glaasje met zilver en plated. 8 Flesjes/potjes met zilveren deksels en/of kraag en 5 delen met plated elementen. In redelijk goede staat. 4x6cm tot 7x7x21cm.

Zilveren 5-lichts kandelaar
Startprijs 650 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...

Zeven Jugendstil glazen
Resultaat: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Twee glazen vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren
Resultaat: 650 EUR

Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.