Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee trekpotten en twee borden. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, balustervormig met cannelures op een vierkante voet. MT.:Walter Otto, Schwabisch Gmund. 8x8x22cm. Iets gedeukt aan de gevulde voet.
Stel zilveren suikerpotten, 916/000, Polen 1963-1986, rond model op ronde voet met bloemenapplique met gekrulde grepen. Het ronde gladde deksel met bloemapplique als knop. 16x12x12cm. Totaal ca 550 g...
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvorm met gezaagd spijlendecor. Voorzien van 2 leeuwenmacarons met oog. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. 28x17x9cm. ca 370 gram. In goede staat
Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...
Twee tasjes met zilveren beugel, een tasje van paars velours met een strak zilveren beugel, 833/000, voorzien van een ribdecor, MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.: H: 1845, voorzien van ketting, 7,5x12c...
Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1826 beugelbreedte 18cm In goede staat
Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco stijl, om ronde bewerkte voet voorzien van gebogen armen met lichten voorzien van een lijnbewerking. 26x14x26cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. Met een gevulde voe...
Twee zilveren strooiers, 833/000, een strooier met een rechthoekig gezaagde bak voorzien van halve cirkels en bloempatroon. Bevestigd aan een spatelvormige steel met dubbele filetrand. MT.: J.Schalkwi...
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.
Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence jardinieres met figuren decor. Letters H.L. E. Afmeting: 15 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas als lampenvoet. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Hergé. 1907 - 1983. Poster/lithografie Kuifje. Op papier. Afmeting: H 82 x B 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...
Zilveren snuifdoos en zwavelstokdoos, 833/000, met ribdecor. Rechthoekig doosje met scharnierend deksel, volledig voorzien van een ribdecor, MT.: onduidelijk, jl.: U:1829. Zwavelstokdoosje met ribdeco...
Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat
Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en belletjes versierd met voluten. Met parelmoeren greep. 11 cm. In goede staat
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.
Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met toermalijn en diamant. Ring met een rechthoekige kast, in het midden bezet met een vierkant geslepen groene toermalijn. Boven en onder de toermalijn zit een vierpoot chat...
Kapitale gouden ring, 750/000, met diamanten. Brede wikkelring met een geelgouden en een witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, ca 358 stuks, totaal ca 4,20 crt VVS TW. bree...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws schouwstuk schilderij. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 154 x B 99 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 750/000, met diamant en granaat. Slavenband met dubbel scharnier, aan de bovenzijde versierd met parelranden en zilveren bloem en florale elementen bezet met diamanten met e...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring rondom bezet met singlecut geslepen diamanten in 11 banen. Breedte ring 11,5 mm. ø 53. ca 11,6 gram. Gedragen, in goede staat
Vier antieke Jugendstil tegels met waterlelie decor. Circa 1900. Nr. 2042. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
32 Stuks Hollandse Friese bloem-tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...
Twee porseleinen figuren. Engelse-stijl. Varkens met biggen. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Gouden hanger met opaal, 585/000, met opaal en diamant. Hanger met een geelgouden ruitvormig zetkast met witte opaal, ca 1,34 ct en 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Bevestigd aan een...
Geelgouden ring, 585/000, met opaal. bolle ring met in het midden een ovale cabouchon opaal. Breedte ring 8 mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat
H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.
Lot sieraden met een zilveren broche, Jeroen Krabbe, en 3 drie ringen met stenen. totaal ca 49,5 gram. 925/000. In goede staat
Collier van granaatkralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen granaat, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting ø 28mm. met geschulpte rand versierd met S-applique en filigrain. De ...
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Massieve ring met grote vierkante kast, 14x14 mm, bezet met 25 briljant geslepen diamanten met verschillende groottes, totaal ca 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr. ...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop met een grote spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. ø 50. ca 2,6 gram. In goede staat.
Vier delen Hollands Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee Makkumer vazen, chip. En twee Porceleyne Fles Delft vazen. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde zonnesteenkralen, ø 5mm. 4 Rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met ovaal element met graveerwerk. lengte 40 cm. In goede staat
Collier van 5 rijen gefacetteerde gitten, ø 6,5mm, bevestigd aan een zilveren streekslot, 833/000, met ster en knopappliqueen en met 2 maanvormige eindstukken met filigrain en knopjes. ø 29 mm. ca 84 ...
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.
Collier van ronde rhodochrosiet kralen, ø 8,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø10mm. lengte 45cm. In zeer goede staat
Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...
19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Lot trollbeats, 925/000, met een armband voorzien van 4 bedels, 20 cm, een lang fijn jasseroncollier met parelhanger, 70 cm, en een lang jasseroncollier met een grote hanger in de vorm van een elfje....
Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne gouden ring met aan de kop een hartje bezet met 6 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 9 mm. ø58. ca 1,4 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met malachiet. Grote driehoekig gecontourneerde hanger met een malachiet. 43x23mm. ca 13,3 gram. In goede staat
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.