C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
Fraaie zilveren slatang, 833/000. Gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk, voorzien van een zeskantige knop met bloemapplique en graveerwerk. Voorzien van een nette restauratie aan de ...
Zilveren schaal, 800/000, rechthoekig model met opstaande rand en geplaatst op 4 strakke poten. De schaal is volledig voorzien van een hamerslagbewerking. 20x13x6cm. ca 218 gram. MT.: Adolph Mayer, Fr...
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Lot met vijf zilveren miniaturen, 925/000, met een klompenmaker, een kunstschilder, boot met een visser, meisje op een schommel en een man met kar. ca 112 gram. 4x2x3,5cm - 4x2x5cm. MT.: o.a. Koninkli...
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In...
Oud Chinees rolschilderij met katten in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 90 x B 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Feniks in tuin + goud decor. Haarlijn + schilfers. Afmeting: H 5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met kraanvogel decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen, met o.a. graveerwerk, dolfijnen en pareldecor. 8-11cm. In goede staat
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.