Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen damesbuste op zwart marmeren basement. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Bronzen Maribu op houten basement. Gesigneerd C.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Kristalglazen schaal met Swarovski-stijl vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.
Grote Franse glazen tafellamp. Jugendstil-stijl. Gemerkt Les Lumiere Nancy. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, 833/000. een kristallen bonbonschaaltje met aculadevormige rand, voorzien van een zilveren greep met paardenvorm, ø18cm, een kristallen schaal met omgeslagen rand met be...
Lot Swarovski figuren + doosjes. (1) Kuiken, gaaf. (2) Koala, gaaf. (3) Staande hond, gaaf. (4) Bever, gaaf. (5) Puppy hond, gaaf. (6) Uil, gaaf. (7) Egel, gaaf. (8) Olifant, gaaf. Afmeting: 3 - 10 cm...
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie delen modern design glas. Ongemerkt. Twee vazen + schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 32 cm. In goede staat.
Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: Antieke gembercoupe, vier kleine stopkaraffen en één marmelade-coupe met zilveren voet. Mogelijk chips. Afmeting: 9 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 35 cm. In goede staat.