Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zilveren miniaturen, 835/000, met een tafel en stoel in Louis XVI stijl. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. 7x4x4cm en 3,5x3,5x5cm. Totaal ca 66 gram. In zeer goede staat
Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot, 950/000, opengewerkt model met krullen en bloemen geplaatst op 4 krulpoten en voorzien van een scharnierend deksel met bloemapplique. De mosterdpot is voorzien van een blauw glaze...
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd doosje met gedreven elementen voorzien van graveerwerk. MT.: Niekerk Schoonhoven, jl.:m: 1972, en een ovaal gecontourneerd doosj...
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
Vier delen zilveren bestek, 833/000, met een soepsleef, groentelepel, grote vork en een vleeswarenvorkje, model voorzien van een filetrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. totaal ca 380 gram. 12-28...
Antieke Delftse Fayence wandschotel 'het gesigt van de Haags poort tot Delft'. Gemerkt H. Circa 1900. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Dertig Hollandse mangaan-kleurige bloempot tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Doos met diverse antieke Hollandse wandtegels. Onder andere; Friese sterren + divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, in de vorm van een ei, versierd met getrembleerd graveerwerk. 5,5x3,5cm. ca 18,1 gram. Een paar kleine deukjes, verder in goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, sierlijk model deels voorzien van graveerwerk met allegorische voorstelling. De strooidop is versierd met een rand met ovaal zaagwerk en floraal graveerwerk. MT.: J.P...
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence pot met ribbels en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee zilveren suikerstrooiers, 833/000, een empire strooier met rechthoekige bak met gezaagd patroon bevestigd aan een steel met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z: 1834, 7,5x17cm, en een strooier met...
Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Twaalf zilveren vleespriemen, 900/000. Deels getorst. Met afbeeldingen van 3x haan, 3x varken, 3x geit, 3x rund. Onbekende merken. Gewicht: circa 122 gram. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Zilveren horlogehuis en hangdoosje, BWG. Horlogehuis met een sierlijk zaagwerk en cartouches met putti. ø 6cm. En een hangdoosje in bloemvorm met graveerwerk. 6x2,5cm. Totaal ca 63,2 gram. In goede st...
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Drie delen zilveren bestek, Haags lofje, 833/000, met een sauslepel, een tafellepel en een opscheplepel. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.: A/G: 1910 en 1916 en de opscheplepel MT.: J.M. v...
Käthe Kollwitz. 1867 -1945. Duitse School. Moeder met kind. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
J.W. Schonnevelt Büchner. Duitse School. Stilleven met kruik en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 40 cm. In goede staat.
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Grote geelgouden harthanger, 585/000, met diamant en saffier. Hanger in de vorm van een hart met een rand volledig pavé gezet met diamanten. Aan de bovenzijde van het hart zit een V-vorm bezet met 7 v...
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Stijlvolle witgouden hanger, 750/000, met grijze Zuidzee parel en diamanten. Hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige element met 3 bloemen ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele band en daarbovenop een witgouden element bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,47 ct P. Breedte ring 11 mm. ø 53. ca 5,6 gra...
Witgouden oorhanger, 750/000, met diamant. Oorknoppen in de vorm van een opengewerkt rozet met diamanten en daaronder een opengewerkte peervormige hanger met een rand bezet met diamanten en middenin e...
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.