Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood 1073
Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7186
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm. 7542
Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse salontafel 4204
Engelse salontafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren gourmetarmband 739
Zilveren gourmetarmband

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Wallaert, Bosgezicht 1286
Wallaert, Bosgezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hangvitrine + beeldjes 2099
Hangvitrine + beeldjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Japans/Chinees bronzen figuur 5048
Japans/Chinees bronzen figuur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met kat 1345
Ongesigneerd, Meisje met kat

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vergulde pronkcomtoise 3573
Vergulde pronkcomtoise

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten 7343
Twee Chinese gemberpotten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren Lapponia broche 686
Zilveren Lapponia broche

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot zilveren horlogekettingen 866
Lot zilveren horlogekettingen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist 4260
17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot kristallen flacons etc. (10x) 5515
Lot kristallen flacons etc. (10x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Rosenthal vaas, H 30 cm. 6024
Rosenthal vaas, H 30 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm. 7323
18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Cornelisz, Stilleven met oesters 1182
Cornelisz, Stilleven met oesters

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier delen terracotta 2326
Vier delen terracotta

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot tegels (15 st.) 6070
Lot tegels (15 st.)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden bloembroche 551
Gouden bloembroche

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Collier van Rhodochrosiet met goud 661
Collier van Rhodochrosiet met goud

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Collier van malachiet en parel met gouden slot 728
Collier van malachiet en parel met gouden slot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee gouden ringen 753
Twee gouden ringen

Resultaat:

140 EUR