51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR

Buffetkast, 1900
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR

Omega dameshorloge in doos
Resultaat: 325 EUR

Originele Hindelopen kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Resultaat: 90 EUR