Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Boulle-stijl tafelklok 3635
Boulle-stijl tafelklok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
J. Vrolijk, Urker platbodem op volle zee 1078
J. Vrolijk, Urker platbodem op volle zee

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
B. te Gempt, Spelende hond 1071
B. te Gempt, Spelende hond

Resultaat:

350 EUR

J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw 1064
J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw
Startprijs 1.000 EUR
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren 1028
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren
Startprijs 1.250 EUR
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad. 1021
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand 1014
F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Frans klokkenstel, 1890 3628
Antiek Frans klokkenstel, 1890

Resultaat:

190 EUR

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1890 3621
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1890
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge en horloge 847
Gouden zakhorloge en horloge

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier, confetti 840
Witgouden ring met saffier, confetti

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot 833
Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot

Resultaat:

50 EUR

Franse comtoise 3585
Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke tafelklok, 1900 3578
Antieke tafelklok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Friese stoelklok 3571
18e Eeuwse Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3535
Franse pendule, 1860

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden hanger met bloedkoraal 797
Gouden hanger met bloedkoraal

Resultaat:

180 EUR

Franse lantaarnklok 3528
Franse lantaarnklok
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Collier van parels met gouden element 790
Collier van parels met gouden element

Resultaat:

170 EUR

Antieke bureauklok, 1900 3521
Antieke bureauklok, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4-Streng bloedkoraal collier 783
4-Streng bloedkoraal collier

Resultaat:

350 EUR

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm. 7400
Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote Japanse Imari bloempot 7393
Grote Japanse Imari bloempot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee oude kruitflessen 2715
Twee oude kruitflessen

Resultaat:

90 EUR