Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.