Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.