Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.