Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat
Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...
Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.