Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Bundy USA saxofoon + koffer
Resultaat: 100 EUR

Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Drie tuinbeelden
Resultaat: 70 EUR

Drie cement tuinbeelden. 2x Leeuw + 1x paard. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 x 84 cm. In goede staat.

Twee tuinbeelden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote tuinbeelden van cement. Visarend. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 - 94 cm. In goede staat.

Twee grote boeddha tuinbeelden, H 114 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee grote boeddha tuinbeelden van cement. 20e Eeuw. Afmeting: H 114 cm. In goede staat.

Drie gietijzeren tuinvazen, H 55 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke houten hut/Oldtimer koffer, 1920
Resultaat: 50 EUR

Kleine antieke houten hut of oldtimer koffer met originele polychromie. Circa 1920. Afmeting: 26 x 71 x 38 cm. In goede staat.

Grote picknick-koffer, 1930
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke zes-persoons picknick-koffer met inhoud. Plated, keramiek en emaille. Circa 1930. Afmeting: 87 x 20 x 47 cm. In goede staat.

Vier zijstukken van klokken
Resultaat: 35 EUR

Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee oude muziekinstrumenten
Resultaat: 70 EUR

Twee oude muziekinstrumenten. 20e Eeuw. (1) Mandoline Roca Esclando 25 Spain. (2) Mandoline met parelmoer en been + verso stierenkop. Afmeting: 52 - 71 cm. In goede staat.

Grote bureaulamp
Resultaat: 150 EUR

Grote verchroomde messing (bureau) werklamp naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Verstelbaar. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Twee antieke penkandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke messing penkandelaren. Circa 1900. Barok-stijl. Afmeting: H 57 - 63 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Franse boulle dekseldoos
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Antieke haardset + 2x kolenkit
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.

Twee-lichts wandlamp met putti
Resultaat: 110 EUR

Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Twee weegschalen, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Twee antieke Hollandse melkbussen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke melkbussen. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 - 60 cm. In goede staat.

Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Intarsia schilderij, Gracht voorstelling
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk (3x)
Resultaat: 45 EUR

Lot oud/antiek koperwerk (3x). Bestaande uit twee koetsstoven + neo renaissance spiegel. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.

Vier scheepslampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke messing scheepslampen, kaars + petroleum. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.

Verzameling telefoonkaarten (240 st.)
Resultaat: 40 EUR

Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.

Doos met diversen
Resultaat: 15 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 60 EUR

Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.