Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Oude tafellamp gemaakt van een grote schelp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen obelisk. Zeskantig. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse, Amsterdamse glas-in-lood hanglamp. Zes-hoekig. Eerste helft 20e eeuw. . Afmeting: 27 x 24 x 21 cm. In goede staat.
Antieke lakzegel met afbeelding van Hugo de Groot en van Oldenbarnevelt. Op houten plaquette. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Afrikaans, beschilderd houten kunstwerk met masker. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier scheepvaart onderzetters, plated, voorzien van graveerwerk met rijkelijks versierd cartouche voorzien van zeilschepen. Deels afgesleten. 3x ø17cm en 1x 23cm. In redelijk goede staat.
Oude Amerikaanse bronzen militaire Merit onderscheiding in originele cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Groot oud/antiek Chinees houtgestoken paneel met ranken. Afmeting: H 171 x B 33 cm. In goede staat.
Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke koperen plaquette. 19e Eeuw. Vikingen in sloep. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Decoratieve houten miniatuur koets met dubbele kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theestoof met klauwpoten. Octagonaal. Circa 1920. Afmeting: 48 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Afrikaanse houtgesneden figuren. Onder andere met stof gedecoreerd. Afmeting: H 69 - 81 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Afrikaans houtgesneden figuur gedecoreerd met stof et cetera. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote zware, antieke bronzen vijzel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 17 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pannen. Afmeting: Ø 28 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen historisme haardschermen met schepen + figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 58 x 67 x 15 cm. / 63 x 67 x 15 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. 2x Empire, circa 1820. 1x Guirlande gebruikt als pook. Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.
Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse neo gotische bronzen Godslamp (wierookbrander) met robijnrood binnenglas + restvergulding. Afmeting: 86 x Ø 26 cm. In goede staat.
Tien antieke Engelse messing krukgewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten bloembakken. Tweede helft 20e eeuw. Neo renaissance. Afmeting: 70 - 83 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van gegoten cement. Boxer met pups. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Lot van twintig oude + antieke kurkentrekkers. Divers (wijn, sommelier). Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs meetinstrument in kist. Stroommeter? Weerstandmeter? Afmeting: 18,5 x 17 x 17,5 cm. In goede staat.
Oude bakelieten Philips luidspreker. Model pannenkoek. Ontwerp Louis Kalff. Circa 1930. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
Lot divers oud plated. 20e Eeuw. Onder meer; schalen, roomstel, kan et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
Drie delen antiek brons. Bestaande uit: Putti met schilderspalet op marmeren console, circa 1900. En twee kaarskandelaren, eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Engels meetinstrument op stroom, in mahoniehouten kist met lade en accessoires. Circa 1900. Merk: Schall & Son London. Afmeting: 20 x 29 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.