Aparte eigenbouw lamp. Gemaakt van hout en messing + grote gloeilamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm.en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist. Tevens ook binnendeksel voorzien van schildpad. Barok-stijl. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse theekist. Palissander + notenhout. Afmeting: 11 x 21 x 10 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes + schildpad binnendeksel. Afmeting: 11 x 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist met benen pootjes + plus schildpad binnendeksel. Eén chip. Afmeting: 9 x 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gewichten-sets. Bestaande uit; negen Engelse krukgewichten + één gewichtenblok met vijf gewichten. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu-houder met figuur. Afmeting: 60 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Iraanse bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antieke houten gepolychromeerde en gegraveerde Birmaanse notenbak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe op notenhouten voet. Door Dr. R. Neuse en R.E. Kalkhofen. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee brons vergulde pronkvazen. Opengewerkt. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse zandstenen Korinthische zuilen. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.