Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiquarische map, Astronomie Populaire
Resultaat: 325 EUR

Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...

Drie antiquarische boeken (Latijns)
Resultaat: 160 EUR

Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...

Schildersezel
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers antiek (15x)
Resultaat: 130 EUR

Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Resultaat: 80 EUR

Gave, 19e eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist. Compleet met slot en sleutel. Afmeting: 15 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Groot gewichtenblok met geijkte gewichten
Resultaat: 90 EUR

Groot gewichtenblok compleet met dertien geijkte gewichten. Afmeting: 10 x 23 x 7 cm. In goede staat.

Grote gebrandschilderde plafonniere uit het Hilton Hotel
Resultaat: 450 EUR

Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.

Zeldzaam Nishapur tafelstuk
Resultaat: 850 EUR

Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos + 23 speelplaten
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos met 23 speelplaten. Enkele kam met toonhoogte-regelaar. Eén tand mist. Speelt fantastisch. Afmeting: 18 x 27 x 24 cm. In goede staat.

2 Zilveren muntensets Olympische spelen
Resultaat: 225 EUR

2 Zilveren muntensets Olympische spelen 1x Canada. 20 Dollars 1985/1987 Proof 'Olympic Games Calgary 1988' (10 stuks) in set, 1x Russia (USSR) - 5 & 10 Rouble 1978 'XXII Olympiad Moscow 1980' (5 coin ...

Gouden 5G en 10G munt
Resultaat: 350 EUR

Gouden 5G 1912 konigin Wilhelmina 3,3 gram en 10G munt 1875 Willem de derde 6,6 gram.

Goudweegschaal in originele cassette
Resultaat: 50 EUR

Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.

Lot tin (6x)
Resultaat: 45 EUR

Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Asti, Achter-glas-schilderij
Resultaat: 80 EUR

Portret dame achterglas. Bolglas, lithografie op glas met naam Asti gesigneerd geheel in barok lijst. Circa 1900. Afmeting: H 34 x B 39 cm. In goede staat.

Grote decoratieve vaas, H 48 cm.
Resultaat: 45 EUR

Grote plated messing bloemvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bureaulamp in Bauhaus-stijl
Resultaat: 170 EUR

Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee antieke koffiemolens
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Messing wasmand
Resultaat: 190 EUR

Oude/antieke messing wasmand. Gevlochten. Afmeting: 25 x 56 x 49 cm. In goede staat.

Antieke walsspeeldoos, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Drie miniatuur schilderijen
Resultaat: 110 EUR

Drie miniatuurschilderijnen. Circa 1900. Gesigneerd Stieler. Damesportretten. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

Drie delen messing
Resultaat: 70 EUR

Drie delen messing. Bestaande uit: twee scheepskandelaren + fotolijst. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Chroniques de Jérusalem, Map met illustraties
Resultaat: 170 EUR

Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.

Lot munten
Resultaat: 170 EUR

Lot Nederlandse munten met een fl 50,- munt, 1990, 100 jaar vorstinnen regering, 11x fl 10,- munten: 1x 1945-1970, Nederland herrijst, 4x 1944-1994, 2x 1995, Hugo De Groot, 2x 1995, Jan Steen en 2x 20...

Vier 18e eeuwse antiquarische boeken
Resultaat: 325 EUR

Vier 18e eeuwse antiquarische boekjes. (1) Deventer Schrijf Calender of te Almanch door Herbert Dapper 1737. (2) Naamwijzer Rotterdam 1713, Arnold Willis, in perkament. (3) Naam register der militaire...