Grote plated messing bloemvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Handbeschilderde Chinese kist met lederen bekleding en floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen neo renaissance historisme petroleumlamp met figuur. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neogotische kerkelijke kelk met floraal decor. Koper. Afmeting: H 22 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vrouwelijk etalage-buste. Tweede helft 20e eeuw. Kleine beschadiging achter op hoofd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.