Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse inktset met kristalglazen inktpotten. Andre Chenier. Circa 1880. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Vijf-delige metalen menage set. Historisme. Met mosterdpot + prikkers in zwaard vorm. Gemerkt Atho. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 60-er jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp. Chroom. Afmeting: 21 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met fruit en vogel decor. Afmeting: 54 cm.
Twee vergulde bronzen Franse Charles Dix kaarskandelaren met vrouwen figuren. Circa 1830. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jacobus Stainer viool in koffer. In absam prope oenipontum 16. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing wandkandelaren met spiegel. Circa 1890. Eén bobeche mist. Afmeting: 43 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen inktstel met buste van Jeanne d'Arc. Circa 1880. Afmeting: 17 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.
Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Emaille wandbord 'bond v. naaimachine handelaren'. Circa 1930. Afmeting: H 28 x B 31 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.
Antieke Duitse blauw-glazen karaf met bronzen plated monturen. Circa 1900. Waarschijnlijk Josephinenhütte. Ontwerp Franz Pohl. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke koperen dubbele petroleum tafellamp. Circa 1880. Afmeting: 67 x 54 x 20 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke Franse cassolettes van marmer. Met verguld brons en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen kaarskandelaar met bloemen en draken. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 35 cm. In goede staat.