Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel met messing ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 110 x B 46 cm. In goede staat.
Groot Duits eikenhouten Dänziger schrijfbureau met bastion panelen rondom. Neo barok. Circa 1920. Afmeting: 80 x 171 x 88 cm. In goede staat.
Massief eiken opzet-buffetkast. Circa 1930. Voorzien van snijwerk en facet geslepen glas in bovenste gedeelte. Afmeting: 186 x 171 x 65 cm. In goede staat.
Prachtig Drents kabinet van eikenhout met volle zuilen, vergulde kapitellen en ringbeslag. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 235 x 170 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse spiegel met console. Notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 215 x 89 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout, met volle zuilen, ranken en dieren. Tussenstuk mist. Circa 1880. Afmeting: 203 x 138 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 167 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Hollands Willem III wortelnoten damesbureau met lades en binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 108 x 83 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Wortelnoten eettafel met extra blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x Ø 100 cm. / 78 x 100 x Ø 138 cm. In goede staat.
Twee bijzet/wijntafels. 1x Wortelnoten + 1x mahonie, met floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x Ø 54 cm. In goede staat.
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.
Noten + wortelfineer twee-deurs Gründerzeit kast. Circa 1880. Met zuilen en kapitellen. Afmeting: 194 x 122 x 68 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 90 x 107 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale Engelse salontafel. Wortelnoten met floraal intarsia. Circa 1860. Afmeting: 75 x 118 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale tafel. Mahonie. Circa 1860. Blad vlekken. Afmeting: 65 x 83 x 115 cm. In redelijke staat.
Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode. Ongerestaureerd. Circa 1760. Afmeting: 79 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Goudkleurige spiegel in barok-stijl. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 68 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 40 x 33 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.