Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapstok in Thonet-stijl 4098
Kapstok in Thonet-stijl
Startprijs 40 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4099
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 50 EUR
Ronde tafel 4228
Ronde tafel
Startprijs 50 EUR
Antieke Bretterstoel, 1890 4182
Antieke Bretterstoel, 1890
Startprijs 60 EUR
Armleunstoel 4183
Armleunstoel
Startprijs 60 EUR
Ovaal tafeltje 4278
Ovaal tafeltje
Startprijs 60 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4254
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR
Wortelnoten commode 4166
Wortelnoten commode
Startprijs 80 EUR
Engelse bijzettafel 4186
Engelse bijzettafel
Startprijs 80 EUR
Armleunstoel 4207
Armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Grote wandkast 4226
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Eiken rolluikkastje 4249
Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR
Chesterfield bank 4076
Chesterfield bank
Startprijs 90 EUR
19e Eeuwse Engelse eettafel 4222
19e Eeuwse Engelse eettafel
Startprijs 90 EUR
Chinese hocker 4235
Chinese hocker
Startprijs 90 EUR
Miniatuur linnenkastje 4114
Miniatuur linnenkastje
Startprijs 100 EUR
Tafel met twaalf bloemtegels 4140
Tafel met twaalf bloemtegels
Startprijs 100 EUR
Eiken drank/TV kast 4203
Eiken drank/TV kast
Startprijs 100 EUR
Mahonie wandkast, 1880 4209
Mahonie wandkast, 1880
Startprijs 100 EUR
Kersen bijzettafel 4227
Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Paar antieke Engelse fauteuils 4275
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 100 EUR
Oorzetel 4280
Oorzetel
Startprijs 100 EUR
Eiken commode, 1860 4236
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Twee barok-stijl stoelen 4272
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 120 EUR
Twee-zits Louis Seize-stijl bank 4172
Twee-zits Louis Seize-stijl bank
Startprijs 140 EUR
Eiken kapstok met snijwerk 4251
Eiken kapstok met snijwerk
Startprijs 140 EUR
Dubbelgebogen commode 4057
Dubbelgebogen commode
Startprijs 150 EUR
Twee Mondi Soft Chair design stoelen 4086
Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4123
18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR
Kersen eettafel 4162
Kersen eettafel
Startprijs 150 EUR
Vier biedermeier stoelen 4163
Vier biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR
Notenhouten speeltafel 4176
Notenhouten speeltafel
Startprijs 150 EUR
Antieke spinnekoptafel 4179
Antieke spinnekoptafel
Startprijs 150 EUR
Etagere (boeken) kast 4188
Etagere (boeken) kast
Startprijs 150 EUR
Eiken boekenkast, 1920 4189
Eiken boekenkast, 1920
Startprijs 150 EUR
Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910 4206
Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910
Startprijs 150 EUR
Kunststof Ron Arad stoel 4213
Kunststof Ron Arad stoel
Startprijs 150 EUR
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4229
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Startprijs 150 EUR
Miniatuur commode 4093
Miniatuur commode
Startprijs 160 EUR
Empire halspiegel 4255
Empire halspiegel
Startprijs 160 EUR
Kersen nachtkastje 4232
Kersen nachtkastje
Startprijs 170 EUR
Eiken buffet, 1880 4220
Eiken buffet, 1880
Startprijs 190 EUR
Engelse uittrektafel 4031
Engelse uittrektafel
Startprijs 200 EUR
Franse naaitafel (lyra vorm) 4061
Franse naaitafel (lyra vorm)
Startprijs 200 EUR
Kleine damessecretaire 4064
Kleine damessecretaire
Startprijs 200 EUR
Schrijfbureau, 1910 4112
Schrijfbureau, 1910
Startprijs 200 EUR
Ovale vossenkop-tafel 4195
Ovale vossenkop-tafel
Startprijs 200 EUR
Sofa, 1860 4200
Sofa, 1860
Startprijs 200 EUR