Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Delftse schotels Ø 31 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie antieke polychrome Delftse Fayence schotels. Floraal. 2x 18e Eeuw. 1x 19e Eeuw, A.P.K. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijke staat.

Grote Satsuma vaas, H 110 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kraagvaas met Satsuma figuren/goud decor. Op houten console. Afmeting: H 110 x - Ø 28 cm. In goede staat.

32-Delig Rosenthal eetservies
Resultaat: 425 EUR

32-Delig Duits Rosenthal porseleinen eetservies. Decor Classic Rose, met figuren in landschap/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theepot, theekommen, koffiekopjes, zes eetborden, zes on...

24-Delig Engels Royal Albert servies
Resultaat: 150 EUR

24-Delig Engels Royal Albert porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Decor Jubilee Rose. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, ontbijtborden + tien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. ...

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

2 Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Duits porseleinen figuur
Resultaat: 225 EUR

Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Herend mokka set
Resultaat: 150 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Zeldzame drie-delige KPM theeset
Startprijs 500 EUR

Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...

Porseleinen tafelschaal
Startprijs 225 EUR

Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.

Majolica vaas
Startprijs 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein
Resultaat: 160 EUR

Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...

Antieke vaas, H 52 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Vijf antieke borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 110 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselvaas, H 40 cm.
Startprijs 35 EUR

Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...

Twee delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke theekannen
Startprijs 50 EUR

Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee Franse dekseldozen
Startprijs 30 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Resultaat: 40 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.