Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen. Kang Xi. Floraal. Chips + haarlijnen. Afmeting: 7,5 - 10,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Visschaal + 1x bord met foo-hond. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.