Antieke Japanse benen inro met doodshoofdjes. Meiji. Periode 19e eeuw. Afmeting: 6,5 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.