Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas in cassette, H 16 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (11x)
Resultaat: 275 EUR

Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. Familie Rose vaas, circa 1900. Twee kopjes met floraal/krekel decor, minimale schilfers. Zeven schote...

Japans benen inro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse benen inro met doodshoofdjes. Meiji. Periode 19e eeuw. Afmeting: 6,5 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Drie delen Capucijner porselein
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel
Resultaat: 325 EUR

Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese koppen
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese borden Ø 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese kop+schotels
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte penselenpot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselpot
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 190 EUR

Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 250 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.