Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met diverse emaille draken in wolken decor + groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor, ook verso. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met floraal/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 7 x Ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Familie Rose vaas, republiek. Met paarden in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur. Vruchten/vlinder decor. Chips tuit. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner koppen met vissen decor. Eén chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met Familie Rose figuren decor + tekst. Deksel gelijmd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleders + tekst. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen doucai kom met draak en feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen hanen met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor en craquelé glazuur. Lichte randschilfers. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...