Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom Ø 15 cm. 7364
Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie Chinee vazen, divers 7403
Drie Chinee vazen, divers
Startprijs 200 EUR
Vijf 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22,8 cm. 7406
Vijf 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22,8 cm.
Startprijs 200 EUR
Bronzen boeddha, H 21 cm. 7419
Bronzen boeddha, H 21 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese vaas, H 30 cm. 7442
Chinese vaas, H 30 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese kop + schotel 7476
18e Eeuwse Chinese kop + schotel
Startprijs 200 EUR
18e Eeuws Chinees Queng Lung bord Ø 23 cm. 7484
18e Eeuws Chinees Queng Lung bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm. 7528
Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm. 7684
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7715
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinees diep bord Ø 22 cm. 7724
Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7727
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 16 cm. 7748
Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm. 7754
Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm. 7155
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 220 EUR
Twee Chinese borden Ø 22 cm. 7234
Twee Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 220 EUR
Chinese celadon pot 7731
Chinese celadon pot
Startprijs 225 EUR
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7648
Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 240 EUR
Zeldzaam 17e - 18e  eeuws Chinees bord Ø 22 cm. 7033
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm. 7039
Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5  cm. 7052
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Antieke Chinees Kantonese vaas, H 44,5 cm. 7077
Antieke Chinees Kantonese vaas, H 44,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Chinese vazen + consoles 7107
Twee Chinese vazen + consoles
Startprijs 250 EUR
Chinese Imari vaas, H 28 cm. 7198
Chinese Imari vaas, H 28 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese celadon vaas, H 19 cm. 7325
Chinese celadon vaas, H 19 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinees jade snijstuk 7332
Chinees jade snijstuk
Startprijs 250 EUR
Chinese pattipan 7356
Chinese pattipan
Startprijs 250 EUR
Twee Chinese kommen, Ø 11,6 cm. 7481
Twee Chinese kommen, Ø 11,6 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas, H 17,5 cm. 7491
Chinese vaas, H 17,5 cm.
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,2 cm. 7532
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinees celadon bord Ø 23,5 cm. 7541
Chinees celadon bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Chinese borden Ø 27,7 cm. 7571
Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Startprijs 250 EUR
Stel Chinese eenden 7645
Stel Chinese eenden
Startprijs 250 EUR
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7659
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm. 7025
18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR
Celadon wierookbrander 7526
Celadon wierookbrander
Startprijs 275 EUR
Chinese/Kantonese dekselvaas, H 46 cm. 7063
Chinese/Kantonese dekselvaas, H 46 cm.
Startprijs 280 EUR
Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm. 7432
Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startprijs 280 EUR
Chinese dekseldoos Ø 20 cm 7001
Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 300 EUR
Chinese knobbelvaas, H 23 cm. 7089
Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese kom Ø 15 cm. 7128
Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese rolwagen vaas, H 44 cm. 7168
Chinese rolwagen vaas, H 44 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 28 cm. 7211
Chinese vaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese schaal Ø 10,3 cm. 7232
Chinese schaal Ø 10,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Sang de Boeuf wierookbrander 7257
Chinese Sang de Boeuf wierookbrander
Startprijs 300 EUR
Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm. 7318
Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese brushwasher Ø 12 cm. 7333
Chinese brushwasher Ø 12 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese plantenbak 7368
Chinese plantenbak
Startprijs 300 EUR
Chinese dekseldoos 7370
Chinese dekseldoos
Startprijs 300 EUR
Chinees drakenbord Ø 20 cm. 7455
Chinees drakenbord Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese kom Ø 14,5 cm. 7511
Chinese kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese comfort, 6 kantig 7517
Chinese comfort, 6 kantig
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 32 cm. 7747
Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Imari kom Ø 22 cm. 7021
Chinese Imari kom Ø 22 cm.
Startprijs 350 EUR
19e Eeuwse Chinese Familie Verte vaaslamp, H 85 cm. 7095
19e Eeuwse Chinese Familie Verte vaaslamp, H 85 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese Fam. Rose vaas, H 39,5 cm. 7129
Chinese Fam. Rose vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas, H 35 cm. 7191
Chinese vaas, H 35 cm.
Startprijs 350 EUR
Bronzen boeddha figuur, H 40 cm. 7274
Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Startprijs 350 EUR
Twee Chinese snuffbottles 7404
Twee Chinese snuffbottles
Startprijs 350 EUR
Jade snijstuk 7430
Jade snijstuk
Startprijs 350 EUR
Chinese cloisonné vaas, H 51 cm. 7433
Chinese cloisonné vaas, H 51 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese schaal Ø 27 cm. 7534
Chinese schaal Ø 27 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese kom Ø 14 cm. 7594
Chinese kom Ø 14 cm.
Startprijs 350 EUR
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm. 7662
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese dekselpot 7718
Chinese dekselpot
Startprijs 350 EUR
Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm. 7732
Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm.
Startprijs 350 EUR
Antieke Chinese wierookbrander 7736
Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas, H 23 cm. 7755
Chinese vaas, H 23 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese penselenpot Ø 19 cm. 7730
Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Startprijs 380 EUR
Chinese knobbelvaas, H 20 cm. 7048
Chinese knobbelvaas, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm. 7068
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm.
Startprijs 400 EUR
Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm. 7079
Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Wucai vaas, H 22 cm. 7153
Chinese Wucai vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Familie Verte plaquette, 39 x 25,8 cm. 7164
Chinese Familie Verte plaquette, 39 x 25,8 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese trekpot met Kang Xi bodemmerk 7175
Chinese trekpot met Kang Xi bodemmerk
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 20 cm. 7208
Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese kom Ø 14 cm. 7216
Chinese kom Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese schaal Ø 17,5 cm. 7242
Chinese schaal Ø 17,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese balustervaas, H 32 cm. 7258
Chinese balustervaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 29 cm. 7311
Chinese vaas, H 29 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 54,5 cm. 7448
Chinese vaas, H 54,5 cm.
Startprijs 400 EUR
18e - 19e  Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm. 7457
18e - 19e Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm. 7458
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 26, 5 cm. 7460
Chinese vaas, H 26, 5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Peking-glazen snuffbottle, 7 cm. 7477
Chinese Peking-glazen snuffbottle, 7 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee antieke Kantonese dekselpotten, H 46 cm. 7489
Twee antieke Kantonese dekselpotten, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese trekpot 7492
Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR
Sang de Boeuf lampenvoet 7537
Sang de Boeuf lampenvoet
Startprijs 400 EUR
Chinese rode kom Ø 15 cm. 7566
Chinese rode kom Ø 15 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese kom Ø 14,2 cm. 7615
Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 25,5 cm. 7621
Chinese vaas, H 25,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinees bord Ø 20,3 cm. 7745
Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese pijpvaas, H 24 cm. 7746
Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee Chinese vazen met brons, H 21 cm. 7752
Twee Chinese vazen met brons, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR
Chninese vaas, H 40 cm. 7090
Chninese vaas, H 40 cm.
Startprijs 450 EUR
Vaas met blauwe draak, H 22 cm. 7255
Vaas met blauwe draak, H 22 cm.
Startprijs 450 EUR