Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Japanse Satsuma lampenvoet 7693
Japanse Satsuma lampenvoet

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen boeddhistisch figuur, H 26 cm. 7286
Bronzen boeddhistisch figuur, H 26 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 22 cm. 7697
Chinese gemberpot Ø 22 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 19 cm. 7561
Grote Chinese kom Ø 19 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen op sokkels, H 42 cm. 7501
Twee Chinese vazen op sokkels, H 42 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7150
Chinese boeddha

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie-delig Chinees Familie Rose kaststel 7320
Drie-delig Chinees Familie Rose kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (11x) 7315
Lot antiek Chinees porselein (11x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese theebus 7247
Chinese theebus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm. 7596
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19,2 cm. 7456
Chinees bord Ø 19,2 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm. 7083
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vaas als petroleumlamp, H 24 - 34 cm. 7632
Chinese vaas als petroleumlamp, H 24 - 34 cm.

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,5 cm. 7756
Chinees bord Ø 20,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7716
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari schoenen 7667
Twee Japanse Imari schoenen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21 cm. 7578
18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese pattipan 7564
18e Eeuwse Chinese pattipan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 23 cm. 7490
Chinese pijpvaas, H 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom op voet Ø 15,6 cm. 7350
Chinese kom op voet Ø 15,6 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Japanse bronzen vazen , H 28 cm. 7302
Twee Japanse bronzen vazen , H 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,2 cm. 7226
Chinese kom Ø 16,2 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese lakwerk wandkast 7094
Chinese lakwerk wandkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen boeddhistisch figuur, H 28 cm. 7050
Bronzen boeddhistisch figuur, H 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese dekselkom 7452
Chinese dekselkom

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vierkante Chinese vaas 7347
Vierkante Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm. 7162
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 35 cm. 7067
Chinese dekselvaas, H 35 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels 7091
3x Chinese kop+schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan 7035
Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop/schotels 7103
Drie Chinese kop/schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (5x) 7078
Lot Chinees porselein (5x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 18 cm. 7147
Chinese wierookbrander Ø 18 cm.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 41 cm. 7538
Twee Chinese dekselvazen, H 41 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wandelstok 7218
Wandelstok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie Chinese Fam. Rose kop/schotels 7171
Drie Chinese Fam. Rose kop/schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 25 cm. 7151
Chinese vaas Ø 25 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7377
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese borden Ø 26 cm. 7212
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese borden Ø 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7619
Chinese Quan Yin, H 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees kopje 7334
Chinees kopje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese Kantonese vazen 7036
Drie antieke Chinese Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels 7006
3x Chinese kop+schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm. 7617
Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7246
Chinese vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 21 cm. 7269
Chinese dekselpot, H 21 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm. 7740
Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7737
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel 7655
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese theepotten 7606
Twee Chinese theepotten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm. 7602
Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7549
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm. 7482
Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 7478
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese pot/vaas op pootjes Ø 11,5 cm. 7436
Chinese pot/vaas op pootjes Ø 11,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Monnik op bank 7420
Bronzen beeld, Monnik op bank

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie Chinese miniatuur dekselvazen 7414
Drie Chinese miniatuur dekselvazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,3 cm. 7237
Chinese kom Ø 16,3 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Chinese vaas, H 46 cm. 7235
19e Eeuwse Chinese vaas, H 46 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 23 cm. 7231
Chinese wierookbrander Ø 23 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 20,5 cm. 7190
Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25,5 - 31 cm. 7189
Twee Chinese vazen, H 25,5 - 31 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese drakenkom Ø 16,3 cm. 7113
Chinese drakenkom Ø 16,3 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie Chinese  vazen, H 26 cm. 7088
Drie Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes 7054
Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese diepe schaal 7026
Chinese diepe schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm. 7024
Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm. 7675
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese deksels 7753
Twee antieke Chinese deksels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vijf delen China, divers 7595
Vijf delen China, divers

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 23 cm. 7336
Twee Chinese vazen, H 23 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7120
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zes Chinese vazen, H 9 - 15 cm. 7450
Zes Chinese vazen, H 9 - 15 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Chinese koppen 7105
4x Chinese koppen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 16,5 cm. 7479
Chinees bord Ø 16,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese disc Ø 15,7 cm. 7241
Antieke Chinese disc Ø 15,7 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm. 7692
Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese drakenkom geel Ø 15,7 cm. 7567
Chinese drakenkom geel Ø 15,7 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 21,5 cm. 7554
Chinese vaas, H 21,5 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen figuur 7513
Chinees porseleinen figuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Drie-delig Chinees warmhoudcomfoor 7469
Drie-delig Chinees warmhoudcomfoor

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 27 cm. 7184
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 27 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha 7099
Bronzen boeddha

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7573
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 12 cm. 7056
Chinese theebus, H 12 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kop+schotel 7228
18e Eeuwse Chinese kop+schotel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7461
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 41 cm. 7459
Grote Chinese schotel Ø 41 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee cloisonné vazen 7425
Twee cloisonné vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7272
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm. 7557
Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander, 1900 7533
Antieke Chinese wierookbrander, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm. 7556
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 59 cm. 7158
Chinese vaas, H 59 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese drakenkom Ø 27 cm. 7327
Chinese drakenkom Ø 27 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Drie oude Chinese muntstukken 7300
Drie oude Chinese muntstukken

Resultaat:

170 EUR