Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm. 7556
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm. 7557
Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7608
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Drie Chinese koppen + 2 schotels 7152
Drie Chinese koppen + 2 schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier Chinese kop+schotels 7166
Vier Chinese kop+schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 37 cm. 7197
Chinese celadon vaas, H 37 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 34 cm. 7229
Chinese vaas, H 34 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7275
Lot Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Chinese miniatuurvazen 7435
3x Chinese miniatuurvazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Acht delen antiek Japans Kutani porselein 7453
Acht delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm. 7529
Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7638
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm. 7641
Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese schotels (6x) 7087
Lot 18e eeuwse Chinese schotels (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm. 7131
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas + kom 7159
Chinese bolvaas + kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese tegel 7199
Chinese tegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 31,7 cm. 7207
Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 20 cm. 7245
Twee Chinese schotels Ø 20 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees gelobt bord Ø 18,7 cm. 7270
Chinees gelobt bord Ø 18,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese figuren 7282
3x Antieke Chinese figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japans benen inro 7292
Japans benen inro

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 15,5 cm. 7324
Chinese vaas, H 15,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12,3 cm. 7346
Chinese kom Ø 12,3 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha, H 15 cm. 7354
Chinese bronzen boeddha, H 15 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari  vazen, H 29,5 cm. 7391
Twee Japanse Imari vazen, H 29,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Japanse Arita borden 7394
Twee Japanse Arita borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselkommen Ø 11 cm. 7415
Twee Chinese dekselkommen Ø 11 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Kutani, divers 7454
Lot Kutani, divers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten 7472
Twee Chinese gemberpotten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oosterse/Chinese snuffbottle, H 8 cm. 7572
Oosterse/Chinese snuffbottle, H 8 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm. 7576
Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 31 cm. 7585
Chinese celadon vaas, H 31 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Japans Kutani porselein (3x) 7603
Lot Japans Kutani porselein (3x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm. 7605
Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm. 7633
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees speksteen 7677
Drie delen Chinees speksteen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm. 7710
Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese Kang Xi koppen 7206
4x Chinese Kang Xi koppen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 12,5 cm. 7260
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 12,5 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Antieke tempelfiguren 7281
2x Antieke tempelfiguren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm. 7323
18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten 7343
Twee Chinese gemberpotten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekschaal 7695
18e Eeuwse Chinese dekschaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Chinese kop+schotels 7081
2x Chinese kop+schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese lampenvoet, H 49 cm. 7100
Chinese lampenvoet, H 49 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Chinese kop + schotels 7122
2x Chinese kop + schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Chinees Kang Xi porselein (4x) 7160
Lot Chinees Kang Xi porselein (4x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier Chinese kopjes 7174
Vier Chinese kopjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm. 7178
Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7186
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm. 7187
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 7256
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 14,5 cm. 7265
Chinese Familie Rose vaas, H 14,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, 17 - 23 cm. 7361
Twee Chinese vazen, 17 - 23 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein (4x) 7378
Lot Imari porselein (4x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari bloempot 7393
Grote Japanse Imari bloempot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinees jade figuur 7426
Chinees jade figuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7540
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm. 7542
Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten Ø 16 cm. 7553
Twee Chinese gemberpotten Ø 16 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7628
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Chinese roomborden 7696
4x Chinese roomborden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kommen 7701
Drie antieke Chinese kommen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7751
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier Chinese capucijner koppen 7116
Vier Chinese capucijner koppen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuws Chinees bord met vis decor Ø 24,7 cm. 7133
18e - 19e Eeuws Chinees bord met vis decor Ø 24,7 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie Japanse Imari kommen Ø 11 cm. 7169
Drie Japanse Imari kommen Ø 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen 7192
Twee Chinese dekselvazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
9x Chinese Familie Verte schotels 7261
9x Chinese Familie Verte schotels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox 7280
2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelfiguren 7283
2x Antieke Chinese tempelfiguren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese Blanc de Chine buste op sokkel, H 14 cm. 7307
Chinese Blanc de Chine buste op sokkel, H 14 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 12 cm. 7373
Chinese theebus, H 12 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Imari, divers 7387
Lot Imari, divers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x) 7421
Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
8x Chinees/Japans porselein 7607
8x Chinees/Japans porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie delen antiek Chinees porselein 7622
Drie delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23,3 cm. 7134
Chinees bord Ø 23,3 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf Chinese schotels 7224
Vijf Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas, H 25 cm. 7238
Antieke Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie delen Capucijner porselein 7248
Drie delen Capucijner porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose borden Ø 24 cm. 7250
Twee Familie Rose borden Ø 24 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7344
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Japans Imari 7385
Vijf delen antiek Japans Imari

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zes delen antiek Japans Kutani porselein 7563
Zes delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (10x) 7568
Lot Chinees porselein (10x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Kutani porselein 7616
Lot antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Kutani (7x) 7618
Lot antiek Japans Kutani (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese natuurstenen vleermuis 7660
Chinese natuurstenen vleermuis

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7686
18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie Chinese schotels Ø 13 cm. 7007
Drie Chinese schotels Ø 13 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm. 7044
Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop + schotels 7080
Drie Chinese kop + schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop en schotels (10x) 7117
Lot Chinese kop en schotels (10x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7181
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

100 EUR