Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese celadon schaal 7418
Chinese celadon schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7506
Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm. 7523
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese dekselkan, H 13 cm. 7589
Chinese dekselkan, H 13 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel 7023
18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Song kom, Ø 12,6 cm. 7144
Chinese Song kom, Ø 12,6 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelfiguren 7284
2x Antieke Chinese tempelfiguren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm. 7396
Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm. 7428
Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas Ø 20 cm. 7527
Chinese celadon vaas Ø 20 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm. 7552
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm. 7004
Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm. 7015
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander + console 7041
Chinese wierookbrander + console

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7061
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm. 7264
Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelwachters 7285
2x Antieke Chinese tempelwachters

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7367
Chinese gemberpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 9,5 cm. 7417
Chinese kom Ø 9,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm. 7434
Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm. 7440
Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7505
Chinese celadon vaas, H 22 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7531
Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 7544
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 7584
Chinese penselenvaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken Ø 14,7 cm. 7590
Chinese kom met draken Ø 14,7 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22,3 cm. 7620
Chinese vaas, H 22,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Familie Rose bord Ø 25,8 cm. 7725
Familie Rose bord Ø 25,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm. 7012
Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7045
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm. 7053
Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm. 7092
4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7097
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier Chinese kopjes 7262
Vier Chinese kopjes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7358
Vijf 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm. 7363
Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,2 cm. 7441
Chinees bord Ø 22,2 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,7 cm. 7488
Chinees bord Ø 22,7 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25 cm. 7548
Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee grote Chinese vazen, H 58 cm. 7642
Twee grote Chinese vazen, H 58 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 43 cm. 7499
Chinese dekselvaas, H 43 cm.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 58-59 cm. 7009
Twee Chinese vazen, H 58-59 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm. 7086
Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte penselenpot 7125
Chinese Familie Verte penselenpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 24 cm. 7140
Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm. 7156
Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese pot met draken Ø 17 cm. 7172
Chinese pot met draken Ø 17 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 25,5 cm. 7214
Chinese schotel Ø 25,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox 7279
2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen boeddhistisch figuur, H 39 cm. 7298
Bronzen boeddhistisch figuur, H 39 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7326
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm. 7360
Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Chinese republiek kommen Ø 16,2 cm. 7413
Twee Chinese republiek kommen Ø 16,2 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 13 cm. 7588
Chinese waterpot Ø 13 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 7623
Chinese penselenvaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm. 7019
17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke zeskantige Chinese penselenpot 7074
Antieke zeskantige Chinese penselenpot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Chinese trekpot, Ø 10,5 cm. 7149
19e Eeuwse Chinese trekpot, Ø 10,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese trekpot 7173
18e - 19e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel 7223
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 27 cm. 7316
Chinese schotel Ø 27 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 21,5 cm. 7330
Chinese vaas, H 21,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm. 7355
Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 15,6 cm. 7487
Chinese schaal Ø 15,6 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot Chinese kommen (11x) 7545
Lot Chinese kommen (11x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7625
Chinese penselenpot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm. 7018
Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm. 7031
Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekseldoos 7032
18e Eeuwse Chinese dekseldoos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom met A'dams Bont decor Ø 15 cm. 7055
18e Eeuwse Chinese kom met A'dams Bont decor Ø 15 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselpotten, H 18 - 22 cm. 7082
Twee 18e eeuwse Chinese dekselpotten, H 18 - 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese Satsuma vaas , H 94 cm. 7115
Grote antieke Chinese Satsuma vaas , H 94 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vierkante vaas, H 28 cm. 7141
Chinese vierkante vaas, H 28 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7165
Chinese wierookbrander

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 16 cm. 7193
Chinese vaas, H 16 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 16,5 cm. 7244
Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese scepter 7267
Chinese scepter

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, L  616 cm. 7294
Chinees rolschilderij, L 616 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stel Chinese republiek vazen, H 13,5 cm. 7305
Stel Chinese republiek vazen, H 13,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese stemcups 7353
Twee Chinese stemcups

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 24 cm. 7464
Chinese pijpvaas, H 24 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,2 cm. 7467
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese blauwe kom Ø 16,8 cm. 7494
Chinese blauwe kom Ø 16,8 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese cup op hoge voet 7509
Chinese cup op hoge voet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 20 cm. 7510
Chinese dekselvaas, H 20 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee grote Chinese vazen, H 55,5 cm. 7521
Twee grote Chinese vazen, H 55,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7546
Chinese wierookbrander

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 23 cm. 7555
Twee Chinese vazen, H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese oorvaas, H 38 cm. 7558
Chinese oorvaas, H 38 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 27,5 cm. 7560
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 27,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 13,5 cm. 7665
Chinese theebus, H 13,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7669
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 26 cm. 7694
Twee Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee bijzondere Satsuma dekselvazen 7719
Twee bijzondere Satsuma dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese wijnkan. 7729
18e Eeuwse Chinese wijnkan.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7733
Chinese pattipan

Resultaat:

300 EUR