Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 26 cm.
Resultaat: 275 EUR

Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (11x)
Resultaat: 275 EUR

Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. Familie Rose vaas, circa 1900. Twee kopjes met floraal/krekel decor, minimale schilfers. Zeven schote...

Drie-delig Chinees Familie Rose kaststel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen kaststel. 18e Eeuw. Chicken decor. Familie Rose. Haarlijn + chips. Afmeting: H 14 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees bord Ø 19,2 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen op sokkels, H 42 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen op houten consoles. Floraal decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 19 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met feniks/floraal/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma lampenvoet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 22 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas als petroleumlamp, H 24 - 34 cm.
Resultaat: 265 EUR

Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 35 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees poreleinen dekselvaas met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips deksel. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 250 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Eén kopje chip. Afmeting: 5,5 - Ø 13,2 cm. In redelijk/goede st...

Chinese lakwerk wandkast
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk wandkast. Met snijwerk en ranken. Afmeting: 91 x 61 x 16 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop/schotels
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 16,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen , H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met vergulding. Floraal/draken/paradijsvogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en oker craquelé glazuur. Afmeting: 20 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 15,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met Chinese figuren in optocht decor. Met zes tekens bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese pattipan
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schoenen
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Resultaat: 240 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Bodemmerk. Eén chip bij kleinere vaas. Afmeting: H 20 - 29,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 25 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met draak en pegasus. Met zes tekens bodemmerk. Krassen in glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese Fam. Rose kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha in tuin decor. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese borden Ø 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Wandelstok
Resultaat: 225 EUR

Wandelstok met bamboe en een zilveren greep rijkelijk versierd met floraal decor met vogels en draak. Vermoedelijk Gemerkt: KHYYIN. 85 cm. In goede staat

Chinees kopje
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.

Twee Chinese dekselvazen, H 41 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote Chinees porseleinen baluster-vormige dekselvazen met rode + groene draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen oorvas met olifanten-oren + goudreliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met ribbels en floraal decor. Chip tuit, verder goed. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm.

Chinese diepe schaal
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met landschap/waterpartij/karper/figuur/pagode decor. Afmeting: 6 x 37 x 28,4 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

4x Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenkom Ø 16,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 - 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Satsuma pijpvaas met zotjes/goud decor. 1x Knobbelvaas met wijsheren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 - 31 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met decor van rode draak in de wolken. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen wierookbrander met blauw glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat

Chinese kom Ø 16,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese disc Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese natuurstenen (jade?) ceremoniële Bi disc. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met landschap/figuren decor. 19e Eeuw. Glazuurschade + chip. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese miniatuur dekselvazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Monnik op bank
Resultaat: 200 EUR

Oud Oosters/Chinees bronzen figuur. Monnik op bankje. Afmeting: 18 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Chinese pot/vaas op pootjes Ø 11,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen ton-vormige pot/vaas op drie pootjes. Voorzien van apart glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese vazen, H 9 - 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Beschadigingen + chips. Afmeting: H 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 16,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas in kalebas-vorm. Met zotjes/tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom geel Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Resultaat: 200 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: (1) Draaibare porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. (2) Porseleinen snuffbottle met herten decor. (3) Porseleinen snuffbottle met foo...

Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese theepotten
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met berglandschap + karaktertekens op deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese deksels
Resultaat: 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 190 EUR

Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 27 cm.
Resultaat: 190 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig Chinees warmhoudcomfoor
Resultaat: 190 EUR

Groot drie-delig Chinees porseleinen warmhoudcomfoor met floraal decor. Kan in comfoor met deksel. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 12 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Deksel mist + glazuurschade. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese kop+schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 180 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee cloisonné vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee oude/antieke Chinees geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 41 cm.
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees antiek
Resultaat: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Drie oude Chinese muntstukken
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 27 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 - Ø 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.