Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese cloisonné knobbelvaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese cloisonné knobbelvaas met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zeven Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.

Drie delen oud/antiek Oosters
Resultaat: 100 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters (China). 1x Bronzen vaas, China, krab, kreeft en draken decor, 19e eeuw of ouder. 1x Messing vaas met draken decor (China), met bodemmerk. 1x Houten figuur met polychromi...

Satsuma boeddha
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Chinese bronzen trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen trekpot met wijsheer/hert decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenkopje Ø 7,7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen drakenkop met bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Negen Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Negen 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Enkele haarlijnen en/of chip, rest goed. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot, Ø 14 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese emaille vazen, H 21cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese geëmailleerde beschilderde vazen. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.

Chinese waterbak
Resultaat: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Twee Chinese wandhouders
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Vijf antieke kopjes Ø 8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke kopjes met Chinese decors. Landschap/figuur. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 4,5 - Ø 8 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese koppen
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.

Japans lakwerk paneel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.

Japanse Meiji cloisonné schaal Ø 14,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonné Meiji schaal met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 4,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Japans Imari porselein (6x)
Resultaat: 90 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Bestaande uit: drie dekselvazen, kom en twee vazen. Eén deksel gelijmd + één vaas chip. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Visschaal + 1x bord met foo-hond. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 90 EUR

Aparte 19e eeuwse, grote Japanse Imari porseleinen schotel met karper decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee trekpotten en twee borden. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf 18e - 19e eeuwse schotels met tuin decor, haarlijnen + chip. Drie kopjes, 18e - 19e eeuw, met landschap/peterselie decor, haarlijnen + beschad...

Acht Chinese borden
Resultaat: 90 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Kutani vazen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 15 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Resultaat: 90 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.

Paar Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Drie delen Japans Imari
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor + bodemmerk. Octagonaal. Eén schotel haarscheur, rest minimale schilfers. Afmeting: 12,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...

Drie antieke Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Eén vaas haarscheuren. Afmeting: H 9 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Kutani pijpvazen, H 25 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine lampenvoet, H 48 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen blanc de Chine lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.

Yixing trekpot, Ø 14,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering en kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 20 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

13x Divers porselein
Resultaat: 70 EUR

Dertien delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit elf schotels, kopje en één deksel. 19e - 20e Eeuw. Kopje haarlijn + chip. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede s...

Chinese snuffbottle
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinese snuffbottle met dorpsgezicht en tekst. Chips bodemrand. Afmeting: 8,5 x 10 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 70 EUR

Lot Chinees porselein + Japan. Bestaande uit: Satsuma dekseldoos met bodemmerk. Drie kommen, Japan. Familie Rose kom, floraal, met bodemmerk. Twee Familie Rose kopjes, floraal/goud decor, één beschadi...

Japanse vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Zeven delen Japans/Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Zeven delen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Divers. Onder ander; twee bloempotten, twee Imari vazen (beschadigd), pelgrim vaas, gemberpot, pijpvaas. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees cargo aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 22 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.

Twee Chinese sculpturen, H 44 - 47 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee delen Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 9,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met cloisonné beschildering. Afmeting: H 10 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese onderschotels Ø 15,3 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot Ø 10 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.

Vier Capucijner schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: vier kopjes, kom + schotel. Amsterdams Bont, Familie Rose, Kantonees et cetera. Enkele haarlijnen + chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/go...

Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Drie delen. Bestaande uit: 1x Imari kop + schotel met landschap/tuin/goud decor, haarlijnen + chips. 1x Zeemleer schotel met tuin decor. Minimale schilfers. Afmeting: ...

Chinese schenkkan
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Acht Chinese kommen Ø 14 cm.
Resultaat: 60 EUR

Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee antieke Kutani lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.

Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Edo schotel. Met landschap decor. Haarlijn in glazuurlaag. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Japans Kutani (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani pot, H 30 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude Japanse houtsnedes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Geisha + zeegezicht. (1) + verso Hiroshighe Ando 1797 - 1858. (2) + verso Harundsu Suzuki. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein (8x)
Resultaat: 50 EUR

Acht delen antiek Japans porselein. Onder andere; diverse rijstwijn kopjes, Imari schaal, Satsuma boeddha. Drie kopjes chip. Afmeting: 4,5 - 33 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose Kantonees bord Ø 24,8 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees bord met figuren/floraal/dieren en goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 24,8 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Chinese deksels
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen deksels. Divers. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Twee Satsuma figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.

Japanse Imari lamp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.