Antieke Chinese cloisonné knobbelvaas met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.
Drie delen oud/antiek Oosters (China). 1x Bronzen vaas, China, krab, kreeft en draken decor, 19e eeuw of ouder. 1x Messing vaas met draken decor (China), met bodemmerk. 1x Houten figuur met polychromi...
Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Chinees bronzen trekpot met wijsheer/hert decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkop met bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Negen 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Enkele haarlijnen en/of chip, rest goed. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde beschilderde vazen. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.
Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke kopjes met Chinese decors. Landschap/figuur. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 4,5 - Ø 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonné Meiji schaal met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 4,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Bestaande uit: drie dekselvazen, kom en twee vazen. Eén deksel gelijmd + één vaas chip. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Visschaal + 1x bord met foo-hond. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Aparte 19e eeuwse, grote Japanse Imari porseleinen schotel met karper decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee trekpotten en twee borden. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Negen delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf 18e - 19e eeuwse schotels met tuin decor, haarlijnen + chip. Drie kopjes, 18e - 19e eeuw, met landschap/peterselie decor, haarlijnen + beschad...
Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor + bodemmerk. Octagonaal. Eén schotel haarscheur, rest minimale schilfers. Afmeting: 12,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...
Drie antieke Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Eén vaas haarscheuren. Afmeting: H 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blanc de Chine lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering en kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 20 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit elf schotels, kopje en één deksel. 19e - 20e Eeuw. Kopje haarlijn + chip. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede s...
Grote oude Chinese snuffbottle met dorpsgezicht en tekst. Chips bodemrand. Afmeting: 8,5 x 10 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein + Japan. Bestaande uit: Satsuma dekseldoos met bodemmerk. Drie kommen, Japan. Familie Rose kom, floraal, met bodemmerk. Twee Familie Rose kopjes, floraal/goud decor, één beschadi...
Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Divers. Onder ander; twee bloempotten, twee Imari vazen (beschadigd), pelgrim vaas, gemberpot, pijpvaas. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met cloisonné beschildering. Afmeting: H 10 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: vier kopjes, kom + schotel. Amsterdams Bont, Familie Rose, Kantonees et cetera. Enkele haarlijnen + chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/go...
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Drie delen. Bestaande uit: 1x Imari kop + schotel met landschap/tuin/goud decor, haarlijnen + chips. 1x Zeemleer schotel met tuin decor. Minimale schilfers. Afmeting: ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Edo schotel. Met landschap decor. Haarlijn in glazuurlaag. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Geisha + zeegezicht. (1) + verso Hiroshighe Ando 1797 - 1858. (2) + verso Harundsu Suzuki. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans porselein. Onder andere; diverse rijstwijn kopjes, Imari schaal, Satsuma boeddha. Drie kopjes chip. Afmeting: 4,5 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees bord met figuren/floraal/dieren en goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 24,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen deksels. Divers. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.