18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met een decor van musicerende figuren in tuin. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 39,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.