Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.
B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Corneille '97. 1922 - 2010. Nr. 96/250. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.
Theo Bijkerk, Enschede. Winter landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Poldergezicht met windmolen en eenden. Afmeting: H 10,5 x B 14 cm. In goede staat.
A. Mortier. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
J. de Vos. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm.In goede staat.
B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.