Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeilschepen bij havenmonding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse dorpstraat
Resultaat: 50 EUR

Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram H.J.G., Veen landschap
Resultaat: 50 EUR

Monogram H.J.G. Circa 1920. Veen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 50 EUR

K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Hans Truijen , Touching paradise
Resultaat: 40 EUR

Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Resultaat: 40 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

2x Onduidelijk, 2x Landschap
Resultaat: 40 EUR

Twee landschap schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 31 cm. + H 20 x B 25 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Resultaat: 40 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

F. Morgan, Spelende kinderen in tuin
Resultaat: 40 EUR

F. Morgan. Engeland. Handwerk schilderij gemaakt van zijde. Spelende kinderen in tuin. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 40 EUR

Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.

E. Laurent, Boeren interieur
Resultaat: 40 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Resultaat: 30 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.