Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Keith Haring, Dansende figuren 1244
Keith Haring, Dansende figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Jager met jachthond 1262
Onduid.gesign., Jager met jachthond

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ingekleurde prent, Napoleon 1312
Ingekleurde prent, Napoleon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Agnes van den Brandeler, Abstract 1317
Agnes van den Brandeler, Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P. Winson, Vrouw met kind in landschap 1349
P. Winson, Vrouw met kind in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Figuren in landschap 1420
Onduid. gesig., Figuren in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap 1059
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Arn. F., Schelpenvisser op strand 1252
Arn. F., Schelpenvisser op strand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Sint Petersburg 1273
Ongesigneerd, Sint Petersburg

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jac de Groot, Bosgezicht 1293
Jac de Groot, Bosgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Claes, Landschap met kasteel en ijspret 1360
Claes, Landschap met kasteel en ijspret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap 1364
W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stilleven met fruit 1372
Onduid. gesig., Stilleven met fruit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven 1400
Ongesigneerd, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels 1450
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren 1126
Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Clemens Briels, Fantasie voorstelling 1195
Clemens Briels, Fantasie voorstelling

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee 1197
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1239
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P. van de Hem, Herberg met feestende figuren 1241
P. van de Hem, Herberg met feestende figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Le Ba Dang, Abstract 1291
Le Ba Dang, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Michel Seuphor, Abstract 1337
Michel Seuphor, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Michel Seuphor, Abstract 1338
Michel Seuphor, Abstract

Resultaat:

80 EUR